Tragedija u Sloveniji: Pronađeno tijelo četverogodišnjeg dječaka porijeklom iz Krajine

By RBSM RADIO

maj 17, 2025
441098800286356997Ljubljana, 050623. Dvije osobe su ubijene u pucnjavi na podrucju Novih Fuzina. Foto: Crt Piksi / Delo / CROPIX

Tragedija u Sloveniji: Pronađeno tijelo četverogodišnjeg dječaka porijeklom iz Krajine
Strašna tragedija potresla je slovensku prijestolnicu Ljubljanu. Četverogodišnji dječak, porijeklom iz Krajine, pronađen je jučer u nesvjesnom stanju u jednom stanu u gradu, gdje je, prema prvim informacijama, boravio s jednom starijom ženskom osobom.

Na mjesto događaja brzo su stigli ekipe hitne pomoći i policije, koje su odmah započele s pružanjem pomoći i uviđajem. Nažalost, ljekari su mogli samo konstatirati smrt dječaka.

Policija u Sloveniji trenutno intenzivno radi na utvrđivanju okolnosti ovog tragičnog događaja, dok javnost i porodica čekaju odgovore. Detalji o uzroku smrti još nisu zvanično objavljeni.

Ova tragedija duboko je potresla kako slovensku, tako i bosanskohercegovačku javnost, posebno Krajinu, iz koje je dječak porijeklom. Nadležne institucije nastavljaju istragu kako bi se rasvijetlile sve okolnosti ovog tužnog slučaja.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *