Radnik na GROBLJU trlja oči u neverici: Prizor na mestu gde je sahranjena DEVOJKA prkosi razumu (FOTO)

Otac je ćerki podigao spomenik čiji je oblik šokirao sve

 

Prolaznici su na jednom ruskom groblju u gradu Ufi uočili u najmanju ruku neobičan nadgrobni spomenik.

 

Naime, ovaj bizarni spomenik je u obliku telefona marke Ajfon, a podignut je Riti Šamijevoj koja je stradala 2016. godine u saobraćajnoj nesreći.

 

Naručio ga je Ritin otac, Rais, a osim informacije da je volela da putuje i da je imala prijatelje u Nemačkoj, sve ostalo o pokojnici je misterija i nepoznanica.

 

 

Radnik na groblju, Nikolaj Jevdokimov, izjavio je za tamošnje medije da je pomislio da halucinira kada je video spomenik.

 

– Odakle se američki pametni telefon pojavio na našem groblju? Toliko je ogroman, bio sam iznenađen. Video sam mnogo spomenika, ali ovo ne – rekao je.

 

Kamenorezac koji je napravio ovaj pomalo bizarni spomenik još uvek nije poznat, ali se sumnja na jednu firmu iz Novosibirska, koja je već imala slične radove.(RBSM-RADIO)

 

GLEDAJTE NAJNOVIJE SERIJE – SVE EPIZODE NA SAJTU – KLIKNI OVDJE 

www.rbsm-serije.com

Pratite nas na INSTAGRAMU I FACEBOOKU 

(RBSM-RADIO)

Share this…
Share on facebook

Facebook

Share on pinterest

Pinterest

Share on twitter

Twitter

Share on linkedin

Linkedin