OVO JE NINOSLAV KOJI JE ZVJERSKI SJEKIROM UBIO ROĐENOG BRATA STEFANA: Prizor mrtvog oca u lokvi krvi vidjela i djeca

U selu Držanovac kod Žitorađe, rtodnom mjestu Cece Veličković Ražnatović, nadomak Prokuplja, Ninoslav Dž. (28) ubio je sjekirom svog rođenog brata Stefana (27) nakon verbalne svađe koja je prerasla u zvjerski obračun.
„Braća su godinama imali razmirice i bili su u svađi. Sinoć su se obojica vratili iz sela sa zametnutim badnjacima tek kada se smrklo. Bili su pripiti i sukob je izbio. Stefan je prvi počeo svađu prema kazivanju mještana – rekao je RS, mještanin ovog sela.
Sukobu je prethodila lomljava prozora i prijetila na račun Ninoslavove žene koju je Stefan prijetio klanjem i obreo se kod kuće brata sa kuhinjskim nožem.
„Ninoslav je otac četvoro djece i on je htio da zaštiti svoju porodicu i ženu. Zgrabio je sjekiru i krenuo na brata i ubio ga jednim udarcem sjekire. Nastala je vriska, cika i žene i djeca su se istrčala da vide šta se dešava – rekao je sagovornik.
Ninoslav je sjeo kraj ubijenog brata i plakao i tako ga je policija i zatekla.
„U trenutku kada se sve događalo u kućama braće su bile njihove porodice i baba Slavica koja je odgajila Ninoslava i Stefana. Žene su zgrožene gledale krv koja se prolila i zvali su i Hitnu pomoć, ali spasa nesretniku nije bilo. Ninoslav je policiji rekao “Vodite me, ja sam ubio brata” – prepričao je RS za Republiku. (RBSM-RADIO)
GLEDAJTE NAJNOVIJE SERIJE – SVE EPIZODE NA SAJT
KLIKNI OVDJE www.rbsm-serije.com
Pratite nas na INSTAGRAMU I FACEBOOKU
(RBSM-RADIO)