OD autsajderke do POBEDNICE: Ove detalje o Konstrakti niko nije znao (VIDEO)

Konačnim zbirom glasova publike i stručnog žirija pobednica “Pesme Evrovizije” je Konstrakta, koja će predstavljati Srbiju u Torinu, a ona po svemu sudeći nije bila spremna za pobedu.

Kada su je prozvali na glavnu binu da primi nagradu i čestitali joj na pobedi, Konstrakta je bila izgubljena:

-Kako jesam li očekivala? Ja sam htela da kažem da imam obavezu u stambenoj zajednici da zamenim cev. Šta sad treba da radim? – pitala je Konstrakta, pre nego što je još jednom izvela pobednički nastup.

Foto: RTS/printscreen

Stih “Umetnica mora biti zdrava”, pravi je hit na društvenim mrežama, a malo ko zna da je pevačica koja je kao autsajder kročila na scenu “Pesme za Evrovizije” i napravila uspeh, završila arhitekturu, te da je ponosna majka dvoje dece – devojčice i dečaka, Lene i Nikole.

U nastavku teksta pogledajte još jednom pobednički nastov prestavnice Srbije na “Pesmi Evrovizije”.

 

GLEDAJTE NAJNOVIJE SERIJE – SVE EPIZODE NA SAJTU – KLIKNI OVDJE 

www.rbsm-serije.com

Pratite nas na INSTAGRAMU I FACEBOOKU 

(RBSM-RADIO)